[ חזרה ]

Image00005
ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

אולמות לברית הכל תחת קורת גג אחת

בשעה טובה נולד לכם בן? אם כן, בוודאי התחלתם בתכנונים המפרכים של מסיבת הברית. לעומת כל אירוע אחר, ברית יש לכם פחות משבוע לתכנן, ועליכם לסגור עם ספקים כמה שיותר מוקדם בכדי לשריין את התאריך. לכן, אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם את הטרחה הרבה, וליהנות מהאירוע כמה שיותר, פנו אל פיור אירועים- קצה הקרחון בענף אולמות לברית.
בפיור אירועים אתם יכולים ליהנות משירות הכל כלול ולקבל מגוון רחב מאוד של שירותים שונים שיקלו מעליכם את העול ויאפשרו לכם ליהנות מהרך הנולד במקום לשקוע בריצות ותכנונים שונים של הברית שלו.
 
 שירות הכל כלול לברית
כאמור, פיור אירועים מציעים לכם שירות "הכל כלול" לברית. שירות אשר כולל את כל השירותים שאתם עשויים להיות זקוקים להם ויכול לאפשר לכם ליהנות מהאירוע בצורה הרבה יותר טובה ולהגיע אליו בנחת וללא ריצות ושעות של תכנונים. תחת השירותים המוצעים לכם תוכלו למצוא:
• צלם מקצועי
• עיצוב שולחנות ועיצוב האולם
• בוק דיגיטלי על אייפד
• תקליטן ואפשרות לבחור את המוזיקה
• הזמנות לאירוע
• גימיקים, בלונים ועוד הפתעות שיהפכו את האירוע להרבה יותר שמח.
 
היתרונות באולם אירועים פיור בקיום ברית
 
השירותים של פיור אירועים, והמקום עצמו, מעניקים לכם יתרונות רבים אשר יהפכו את הברית שלכם להרבה יותר מיוחדת ויהפכו את תכנון האירוע להרבה יותר קל ופשוט עבורכם. היתרונות העיקריים אותם תוכלו למצוא הם:
נוחות – אתם לא צריכים להתרוצץ בין ספקים שונים ובין חנויות לארגון אירועים, אנחנו נעשה הכל בשבילכם.
עיצוב – תוכלו לקבל מקום לאירועים מעוצב בטוב טעם ובנוסף, שירות עיצוב אישי באופן המותאם לאירוע שלכם, מה שיעניק לו נופך מיוחד יותר.
מחיר – בפיור אירועים תקבלו מחיר משתלם הכולל את כל השירותים להם אתם זקוקים לברית הקרובה, כך שלא תצטרכו להוציא כספים נוספים מעבר לכך ותוכלו לחסוך סכומי כסף גדולים בצורה הזו.
לסיכום, אם אתם עומדים לחגוג ברית, וותרו על הריצות והטרטורים הכלולים בארגון אירוע בזמן כל כך קצר. פנו אלינו ואנו נעשה את הכל עבורכם. כל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא להזמין מוהל ולשבת בבית, או עם האישה בבית החולים, ליהנות מהרך הנולד ולהגיע לברית ברוגע ושלווה. כי זו הדרך הנכונה לחגוג את הברית וליהנות מהלידה כמה שיותר ללא כל מאמץ והוצאות כספיות גדולות מידי, שיהיה לכם קשה לכסות. 

Pure events אולם איוכתי לחגיגת ברית/ה

אין נכון יותר מלחגוג אירוע ברית באולם האירועים בראשון לציון של Pure events. בואו להתרשם מגלריות מרהיבות של האולם הכי מועדף באזור המרכז.

[ חזרה ]